سندبلاست | سند بلاست

سندبلاست ، سند بلاست ، نقاشی صنعتی ، پیمانکار سندبلاست ، نقاشی با پیستوله ، پیمانکاری سندبلاست ، پیمانکار رنگ آمیزی صنعتی

  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 11.jpg
(سند بلاست و نقاشی صنعتی ، پیمانکاری سند بلاست و رنگ آمیزی با ایرلس) ،به وب سایت گروه صنعتی و پیمانکاری سیفی خوش آمدید. 09121834485

 

 

 

همانطور كه ما انسانها در اطراف خود مصنوعات مختلفي را مي بينيم ، چه آنهايي كه طبيعي هستند و چه آنهايي كه ساخته دست بشرند همه داراي رنگ خاصي هستند. همين رنگ ها هستند كه چشم انسانها را نوازش مي دهند پس پا به وادي نهاديم كه مي توان يك جسم و يا شكل بي روح را به گونه اي رنگ و جلا دهيم كه به صورت سازه و يا جسمي بسيار زيبا تبديل شود . البته در دنياي صنعت فقط زيبايي مطرح نيست و در حقيقت دنياي ( بزك - دوزك) هيچ مفهومي ندارد، بلكه در دنياي صنعت بحث اصلي استحكام (دوام) كه همان ماندگاري سازه مي باشد مطرح است ، پس با توجه به وظيفه خطيري كه ما مجريان رنگ اعم از مديرگروه تا شخصي كه در كارگاه در زمينه تركيب و اجراي رنگ برعهده دارد ما را موظف به اجراي اين عمل به صورت اصولي و با كيفيت عالي مي نمايند كه در بخش هاي بعدي به صورت فهرست وار آن را شرح مي دهيم.
همه ما مي دانيم كه دنياي رنگ، دنياي پرپيچ و خم و بزرگي مي باشد و آنهايي كه در صنعت و در ارتباط با رنگ ها مي باشند بهتر مي دانند كه صنعت رنگ سازي به صورت خيلي گسترده مي باشد و جنس رنگ و فام رنگ ها را اگر بخواهيم جداگانه شرح دهيم كتابي به مراتب بيشتر از يك هزار صفحه مي شود.
اما جهت آگاهي عمومي، به بخشي از اين صنعت به صورت اجمالي و به اختصار شرح داده تا عزيزانمان به صورت خلاصه وار به اين اطلاعات دست پيدا كنند، ضمناً چنانچه شما عزيزان(مشتريان عزيز) به اطلاعات جامع تري نياز پيدا كرديد به صورت كامل هر نوع رنگ و يا پوشش از هر كارخانه سازنده اي را در اختيار شما قرارميدهيم.

رنگ هاي اپوكسي
رنگ هاي اپوكسي را اگر بخواهيم به صورت خلاصه مورد بحث قراردهيم شامل رنگهايي مي شوند كه مقاومت بيشتري نسبت به ديگر رنگهاي موجود دارد و در صنايع پيشرفته تر مورد استفاده قرار ميگيرند  كه اين نوع رنگها نيز به واسطه شرايط محيطي و اقليمي،  دسته بندي مختلف و كاربردي متفاوت دارند.
1.اپوكسي آشاميدني: كه مصارف آن در صنايع آب مي باشد كه بيشتر در داخل لوله هاي آب كشاورزي و خانگي و مخازن ذخيره آب و... استفاده مي شود، كه اين نوع رنگ داراي پيگمنت غيرسمي مي باشد.
2.اپوكسي سيليكوني: كه در صنايعي به كار مي روند كه در معرض عمل احتراق و يا كوره هاي آتش زا و .... استفاده ميگردد.
3.كولتار اپوكسي: كه بيشتر در صنايع دريايي و خطوط لوله به كار مي رود كه با ضخامت بالاي خود مقاومت بيشتري از خود نشان مي دهد
4.اتيل سيليكات: كه موارد مصرف آن بيشتر در مناطق مرطوب كشور مي باشد كه ميزان اعمال آن بالاي 50 ميكرون و كمتر از 75 ميكرون مي باشد كه در صورت افزايش ضخامت قابل شكستن از روي سطح مي باشد.
5. اپوكسي هاي ضد حريق:  مصارف آن در مكان هايي است كه قابل حريق باشد مثل درب اتاقهاي سرور و ... كه اين عمل باعث ميشود زمان سوختن و رسيدن آتش رابه يك مكان تا ساعتها به تعويق بياندازد كه قابل استفاده بر روي فلزات و چوب و ... مي باشد و برخي از آنها با پايه آب نيز ميباشد و ...

رنگ هاي زينك كرومات
كه موارد مصرف رنگ هاي زينك كرومات كه استحكام كمتري نسبت به رنگ هاي اپوكسي و... دارد بيشتر درپوشش سوله ها و داكت ها و مكانهايي كه دوام رنگ در آنها مطرح نمي باشد و در بعضي مواقع فقط جهت زيبايي در مدت زمان كم قابل استفاده مي باشد.
شرايط اعمال :
اجراي رنگ به روش هاي متفاوتي اعمال مي شود ، از قديم الايام از طريق قلم مو و بعدها از طريق پيستوله و بعد رنگ پاش و در آخر كه در اين سالها پيشرفت زيادي نموده است از طريق دستگاه ايرلس قابل اجرا مي باشد كه اين شيوه معمول و مرسوم ، مورد قبول همگان (اجراي رنگ با دستگاه ايرلس) مي باشد كه مزاياي زيادي دارد:
1- رنگ با هواي موجود (هوايي كه از طريق كمپرسور ديزل و... تأمين مي شود) تركيب نمي گردد.
2-سرعت عمل در اين روش ده ها برابر با پيستوله و رنگ پاش و هزاران برابر با قلم مو ميباشد.
3-يكنواختي بر روي سطوح كامل مشهود است
4- تنظيم ميزان اجراي رنگ بر روي كار آسانتر است
و ده ها مزيت ديگر


سند بلاست ، پیمانکار سند بلاست , نقاشی صنعتی , رنگ آمیزی , پیمانکاری سند بلاست

 

 

 

قسمتی از خدمات ما:

1- سندبلاست مخزن و مخازن دفنی

2-سندبلاست اسکلت فلزی و سازه های فلزی

3- سند بلاست داخل لوله از 6 اینچ به بالا و بیرون لوله های دفنی

4- سندبلاست استراکچر و داکت و گالری

5- سند بلاست قطعات سنگ شکن

6- سندبلاست ستون و فریم و پلت فرم سوله های فلزی و سالن

7- سندبلاست و واتر بلاست نمای ساختمان و بتون

دسترسی سریع

Servises

Contact

FacebookTwitterGplusRss

اپلیکیشن صنعت گستر

 

Androidجهت آشنایی بیشتر با سندبلاست صنعت گستر ، اپلیکیشن اندروید ما را نصب نمایید .

گروه  صنعت گستر ، پیشرو در ارایه خدمات نوین .

 

اطلاعات تماس


آدرس کارگاه  :
  تهران - صفادشت - بعد از دانشگاه آزاد کارگاه سندبلاست

گروه سندبلاست صنعت گستر (با مدیریت سیفی )   

تلفن :  02165574429

فکس :  02165577305  

همراه : 09121834485        09351834485 

ایمیل:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید