سندبلاست | سند بلاست

سندبلاست ، سند بلاست ، نقاشی صنعتی ، پیمانکار سندبلاست ، نقاشی با پیستوله ، پیمانکاری سندبلاست ، پیمانکار رنگ آمیزی صنعتی

  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 11.jpg
(سند بلاست و نقاشی صنعتی ، پیمانکاری سند بلاست و رنگ آمیزی با ایرلس) ،به وب سایت گروه صنعتی و پیمانکاری سیفی خوش آمدید. 09121834485

نکات مهم در انجام سندبلاست

رعایت ایمنی : در روش سندبلاست ، سند در سرعت بسیار بالا از نازل خارج می شود، تا سطح را بسابد و ترکیبی از سند، رنگ و ته مانده های دیگر بر جا می ماند. این ذرات فورا باعث ساییدگی پوست می شوند و در صورتی که استنشاق شوند، آسیب قابل توجهی وارد می کنند.استفاده از عینک محافظ ضروری است چرا که ذرات سند می تواند در کوچکترین شکاف ها فرو برود. یک ماسک محافظ نیز باید روی دهان و بینی قرار داده شود، اگر چه استفاده از  یک سیستم تنفسی کامل بهتر است. همچنین برای انجام این عملیات باید روپوش های مخصوص استفاده شود که در محل مچ دست و پا با چسب برزنتی کاملا بسته شده . یک جفت دستکش کار ضخیم مکمل این پوشش ها است.

ماده ی ساب پاشی : در روش سند بلاست به دو ماده اولیه اصلی نیاز است که سند و هوای فشرده می باشند. برای اینکه انجام سندبلاست سطح با کیفیت بالا انجام شود، باید در انتخاب این دو ماده دقت زیادی شود. سند باید ریز و فاقد مواد زائد باشد. بهتر است سند اندازه و شکل یکنواختی داشته باشد و  به منظور دستیابی به نتایج بهینه از با کیفیت ترین مواد ساب پاشی استفاده شود.

هوای فشرده : هوای فشرده نیز اهمیت زیادی دارد. انجام سندبلاست در سرعت بالا و مناسب به حداقل فشار هوای ۷۰ پوند بر اینچ مربع نیاز دارد، در صورتی که برای انجام این عملیات به  فشار هوای  ۱۰۰ پوند بر اینچ مربع و بیشتر نیاز باشد ، انجام این کار تنها از طریق استفاده از کمپرسور های هوای صنعتی ممکن است واغلب کمپرسورهای هوای کوچک تنها برای چند دقیقه می توانند در این فشار هوا کار کنند.

محیط سندبلاست : پوشش های پلاستیکی در کف محل سندبلاست قرار داده می شود تا  بتوان حداکثر سند ممکن را جمع آوری کرد. این کار باعث می شود که عمل تمیزسازی آسان تر صورت بگیرد و وقتی رنگ و ته مانده از سند  جدا شدند، می توان سند را بار دیگر مورد استفاده قرار داد.

رعایت فاصله و جهت مناسب: قسمت انتهایی دستگاه سندبلاست باید بین هشت تا ۱۲ اینچ از سطحی که باید ساب پاشی شود،فاصله داشته باشید. نزدیک تر کردن دستگاه سندبلاست به سطح باعث محدود شدن میدان ضربه می شود و این کار باعث می شود که سطح ماده سریع تر گسسته شود. همچنین می توان نازل را در فاصله دورتری قرار داد. این مساله منجر به این می شود که سند در ناحیه وسیع تری توزیع شود، این مساله به این معناست که برای جدا کردن لایه سطح به عبورهای بیشتری نیاز است. همچنین باید دستگاه سند بلاست  در تمامی اوقات کل سطح را در بربگیرد.  نگه داشتن دستگاه سندبلاست در یک وضعیت ثابت باعث می شود می شود که سطح مورد نظر آسیب ببیند و در آن حفره ایجاد شود.

قسمتی از خدمات ما:

1- سندبلاست مخزن و مخازن دفنی

2-سندبلاست اسکلت فلزی و سازه های فلزی

3- سند بلاست داخل لوله از 6 اینچ به بالا و بیرون لوله های دفنی

4- سندبلاست استراکچر و داکت و گالری

5- سند بلاست قطعات سنگ شکن

6- سندبلاست ستون و فریم و پلت فرم سوله های فلزی و سالن

7- سندبلاست و واتر بلاست نمای ساختمان و بتون

دسترسی سریع

Servises

Contact

FacebookTwitterGplusRss

اپلیکیشن صنعت گستر

 

Androidجهت آشنایی بیشتر با سندبلاست صنعت گستر ، اپلیکیشن اندروید ما را نصب نمایید .

گروه  صنعت گستر ، پیشرو در ارایه خدمات نوین .

 

اطلاعات تماس


آدرس کارگاه  :
  تهران - صفادشت - بعد از دانشگاه آزاد کارگاه سندبلاست

گروه سندبلاست صنعت گستر (با مدیریت سیفی )   

تلفن :  02165574429

فکس :  02165577305  

همراه : 09121834485        09351834485 

ایمیل:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید